Новини‎ > ‎

Акція «Спеціальні кредитні програми» на строк з 10 січня 2017 року до 31 березня 2017 року

опубліковано 10 січ. 2017 р., 00:16 Українська ОКС   [ оновлено 10 січ. 2017 р., 01:55 ]
УОКС оголошує Акцію «Спеціальні кредитні програми» на строк з 10 січня 2017 року до 31 березня 2017 року з наступними умовами:

1)   Трикратний кредит:

«Розмістивши депозит під 14% річних на строк від 1 місяця до 1 року, Ви маєте можливість протягом строку дії депозиту отримати кредит під 22% річних або відкрити кредитну лінію під 22,5% річних у трикратному розмірі суми цього депозиту, на строк, що не перевищує строкового внеску (вкладу) на депозитний рахунок. Максимальна сума депозиту 350 тис. грн. Забезпеченням кредиту є  застава майнових прав на цей строковий внесок (вклад) на депозитний рахунок в УОКС та порука членів органів управління, головного бухгалтера кредитної спілки.»

 2)   Двократний кредит:

«Кредит під 20% річних у двократному розмірі суми усіх внесків члена УОКС  у капітал УОКС (вступних, пайових обов"язкових і додаткових, внесків у резервний капітал). Забезпеченням кредиту є  порука членів органів управління, головного бухгалтера кредитної спілки.»

 3)   Однократний кредит:

«Розмістивши депозит під 16 % річних на 1 рік, Ви маєте можливість протягом строку дії депозиту отримати кредит під 19,5 % річних у розмірі суми цього депозиту та усіх внесків члена УОКС  у капітал УОКС (вступних, пайових обов"язкових і додаткових, внесків у резервний капітал). Мінімальна сума депозиту 50 тис. грн. Забезпеченням кредиту є  застава майнових прав на цей строковий внесок (вклад) на депозитний рахунок в УОКС та порука членів органів управління, головного бухгалтера кредитної спілки.»

 Одночасно можна скористатись лише однією із програм: «Двократний кредит» або «Однократний кредит.

Comments