Новини‎ > ‎

До відома кредитних спілок, які уклали з УОКС Меморандум про співпрацю у реалізації Проекту «Економічна підтримка Східної України» у рамках гранту «Доступні кредити»

опубліковано 28 трав. 2020 р., 04:05 Українська ОКС   [ оновлено 29 трав. 2020 р., 00:44 ]

Українська об'єднана кредитна спілка оголошує на строк з 01 червня 2020 року до 25 червня 2020 року пільгові умови надання кредитів у рамках першого траншу гранту «Доступні кредити»:

«Пільгові кредити на строк до 12 місяців у межах першого траншу гранту на загальну суму 1 млн. 185 тис. 599,18 гривень з цільовим використанням для подальшого кредитування кредитними спілками дрібних та середніх виробників Донецької, Луганської та Приазовського регіону Запорізької області у галузі сільського господарства, бджолярництва та туризму. Забезпечення кредиту та графік платежів визначається рішенням кредитного комітету.»

Проект «Доступні кредити» став можливим завдяки підтримці, наданій Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого Українській об’єднаній кредитній спілці в рамках Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Української об’єднаної кредитної спілки  і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.


Comments